parallax background
 

P&K Z Miłości do Jakości
Agencja promocyjna Patrycji Racinowskiej-Kołłątaj.
Zapraszam do przeczytania kilku słów o mojej inicjatywie. Jeżeli zaciekawi Cię moja oferta, proszę napisz lub zadzwoń do mnie.

 

Witam serdecznie na stronie
Agencji Promocyjnej ,,P&K’’
Z Miłości do Jakości!!!

Moja praca to moje prywatne źródło niekończącej się satysfakcji. Spotykam wyjątkowych ludzi z wielką pasją tworzenia rzeczy pięknych, produktów niecodziennych, niepowtarzalnych, cudownie smacznych.

To dla mnie wielka przyjemność móc wspierać lokalne inicjatywy, firmy, przedsiębiorstwa, organizacje podczas targów czy wydarzeń kulturalnych. Z radością dzielę się w mediach społecznościowych informacjami o perełkach lokalnych manufaktur. Jesteś ciekawy czym zajmuję się aktualnie? Kliknij i sprawdź, co u mnie nowego?

P&K
Z Miłości do Jakości
Patrycja Racinowska - Kołłątaj

Idea powstania mojej małej działalności kiełkowała we mnie przez wiele lat. Podczas licznych podróży obserwowałam uważnie co i gdzie jest poszukiwane, z czego sama chciałabym skorzystać a także, w jaki sposób mogę znaleźć informację o miejscu, rzeczy czy osobie. I doszłam do wniosku, że światowe marki można znaleźć wszędzie, popularne turystycznie miejsca pokaże mi prawie każdy…, ale jak już poszukuję czegoś takiego swojskiego, wykonywanego przez jedną osobę lub rodzinę, do zdobycia tylko w danym, jednym miejscu, to mało kto potrafi mi to miejsce wskazać… Wnioski nasuwają się same…

Rzeczy, które powstają dzięki pracy rąk własnych, w niewielkich ilościach o fenomenalnej bardzo często jakości, z reguły nie mają reklamy i mało kto o nich wie. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że dwa domy dalej czy trzy ulice obok jest ktoś , kto wyrabia fantastyczne sery, uprawia winorośl, ma pasiekę, wykonuje ręcznie mydła czy prowadzi zaciszną agroturystykę dla kilku dosłownie gości, ale w miejscu - marzenie.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że  ,,jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze…’’ I tu właśnie wkracza ,,P&K Z Miłości do Jakości’’ (i wcale nie całe na biało)…

Jeśli jesteś drobnym wytwórcą, człowiekiem z pasją, który cały swój czas poświęca na pracę i nie za bardzo masz pomysł jak ,,wyjść poza własne poletko’’ to jestem dla Ciebie!!!

Pomogę w ogarnięciu social mediów, strony internetowej, pisaniu tekstów, robieniu zdjęć… Rzetelnie, solidnie i w bardzo przystępnych cenach 😊

Dzięki współpracy ze mną będziesz miał więcej czasu dla swojej ukochanej manufaktury!!!

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Patrycja