Polityka prywatności

Kim jesteśmy?

Prowadzę firmę P&K Patrycja Racinowska - Kołłataj. Dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kontakt

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Komentarze

Nie zbieramy komentarzy użytkowników tej witryny.

Media

Nie umożliwiamy wgrywania obrazków na nasza stronę przez użytkowników tej witryny nieposiadających konta.

Ciasteczka

Ciasteczka zapisywane są w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie zgadzasz się na ich użycie zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jak długo przechowujemy twoje dane?

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu (imię, nazwisko, adres e-mail). Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych?

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane?

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu. Nie udostępniamy danych żadnym podmiotom trzecim.

Twoje dane kontaktowe

Dane przesyłane z formularza kontaktowego zawierają Twoje imię, adres email i numer telefonu. Nie udostępniamy tych danych żadnym innym podmiotom. Twoje imię, email i numer telefonu wykorzystamy tylko do skontaktowania się z Tobą i odpowiedzi na Twoje pytanie z formularza lub umówienia spotkania.